Carramba
Carramba

KALENDARZ IMPREZ

 

KALENDARZ IMPREZ 2016

 

1. Baltic Flower, Jelgava, Latvia: Laura Emurla

 

2. Carramba Cup, 03-06.03.2016, Katowice: Laura Emurla, Konstancja Lambregs, Lena Emurla, Martyna Mularczyk, Róża Kardyka, Elisabeth Lambregs, Emilia Kokot, Alicja Karasek, Julia Kruk, Margherita Memeo, Weronika Wieczorek, Nadia Nowak, Olimpia Wieczorek

KALENDARZ IMPREZ 2015

 

1. Baltic Flower, Jelgava, Latvia: Laura Emurla

 

2. Carramba Cup, 27.02-01.03 Katowice: Laura Emurla, Anita Grześkowiak, Konstancja Lambregs, Klaudia Czobot, Lena Emurla, Martyna Mularczyk, Elisabeth Lambregs, Adrianna Ficek, Natalia Knapik, Emilia Krupa, Nina Wojtaszak

 

3. Turniej Georgiew, 07.03 Kraków: Laura Emurla, Konstancja Lambregs, Lena Emurla, Elisabeth Lambregs

 

4. Mistrzostwa Krakowa, 14.03 Kraków: Laura Emurla, Lena Emurla, Martyna Mularczyk, Adrianna Ficek, Nina Wojtaszak

 

5. Pałac Młodzieży Cup, 21.03 Warszawa: Laura Emurla, Natalia Knapik, Nina Wojtaszak

 

6. Moldavianochka, 28-29.03 Kiszyniów, Moldavia -

 

7. Mokotowska Wiosna, 28.03: Konstancja Lambregs, Elisabeth Lambregs

 

8. Mistrzostwa UKS-ów, 24-26.04 Mrzeżyno: Laura Emurla, Anita Grześkowiak, Lena Emurla

 

 

2012


     

     DATA      

   

 MIEJSCE               

NAZWA                 

      ZAWODNICZKI         

1 18-19.02     
Katowice Carramba Cup
  1. Lena Emurla 2006
  2. Maja Sobieraj 2006
  3. Natalia Górska 2006
  4. Maja Idzińska 2005
  5. Melisa Sokollu 2005
  6. Aleksandra Biłous 2005
  7. Karolina Korus 2004
  8. Alicja Łukasiewicz 2004
  9. Wiktoria Maj 2004
  10. Jagoda Mól 2004
  11. Weronika Miozga 2004
  12. Laura Emurla 2003
  13. Oliwia Galik 2003
  14. Jagoda Domagała 2003
  15. Katarzyna Kapsa 2002
2 09-11.03

Rivne

Ukraina

VIII Rhytmic Gymnastics Tournament "Pearl 2012"


  1. Lena Emurla 2006
  2. Laura Emurla 2003



3 24-25.03

Tallin

Estonia

Elegance Cup


  1. Laura Emurla 2003
4

31.03 lub

01.04
Jaworzno Mistrzostwa Śląska

I krok,kl.mł., kl III

P.Beata Golda

 

  1. Lena Emurla 2006
  2. Maja Sobieraj 2006
  3. Natalia Górska 2006
  4. Maja Idzińska 2005
  5. Melisa Sokollu 2005
  6. Aleksandra Biłous 2005
  7. Karolina Korus 2004
  8. Alicja Łukasiewicz 2004
  9. Wiktoria Maj 2004
  10. Jagoda Mól 2004
  11. Weronika Miozga 2004
  12. Laura Emurla 2003
  13. Oliwia Galik 2003
  14. Jagoda Domagała 2003
5 13-15.04 Bielsko-Biała Ogólnopolski Turniej Beskidów

 

  1. Lena Emurla 2006
  2. Maja Idzińska 2005
  3. Karolina Korus 2004
  4. Laura Emurla 2003
  5. Oliwia Galik 2003
  6. Jagoda Domagała 2003
  7. Katarzyna Kapsa 2001


6

21-22.04


- -

-

..................................................

7 28-29.04  Katowice

Mistrzostwa Śląska kl III,II,I


-
8 12-13.05  -  - -
9 12-13.05  Olesno Eliminacje do OOM i DMP kl. III  -
10  19-20.05  -  -  -
11 26-27.05   Eliminacje do OOM kl. II
12 02-03.06  Lwów, Ukraina

Szuwaroczka, Turniej

Międzynarodowy

 
  1. Laura Emurla 2003
  2. Lena Emurla 2006

13 09.06  Katowice

Puchar Prezesa OZG

UKS Carramba



 

 

  1. Lena Emurla 2006
  2. Maja Sobieraj 2006
  3. Natalia Górska 2006
  4. Maja Idzińska 2005
  5. Melisa Sokollu 2005
  6. Aleksandra Biłous 2005
  7. Karolina Korus 2004
  8. Alicja Łukasiewicz 2004
  9. Wiktoria Maj 2004
  10. Jagoda Mól 2004
  11. Laura Emurla 2003
  12. Oliwia Galik 2003
  13. Jagoda Domagała 2003



14 16-17.06  Łódź

Turniej Międzynarodowy

 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Karolina Korus 2004
  3. Laura Emurla 2003
  4. Oliwia Galik 2003
  5. Jagoda Domagała 2003

15 16-17.06 Katowice

Turniej Bajkowy


  1. Lena Emurla 2006
  2. Karolina Korus 2004
  3. Laura Emurla 2003
  4. Oliwia Galik 2003
  5. Maja Sobieraj 2006
  6. Maja Idzińska 2005
  7. Aleksandra Biłous 2005
  8. Jagoda Mól 2004
..................................................
16 28-29.06 Kraków

OOM kl III i II

 -
17

09-13.07


Katowice  Akcja Lato  
  1. Lena Emurla 2006
  2. Karolina Korus 2004
  3. Laura Emurla 2003
  4. Jagoda Domagała 2003
  5. Róża Kordyka 2006
  6. Lena Emurla 2006
  7. Maja Idzińska 2005
  8. Aleksandra Biłous 2005
  9. Karolina Korus 2004
  10. Martyna
  11. ...

18

14-28.08


 Miłakowo 

Zgrupowanie Sportowe

 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Karolina Korus 2004
  3. Laura Emurla 2003
  4. Oliwia Galik 2003
  5. Jagoda Domagała 2003

19  15.09  Katowice

 Dni NGO

 



 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Laura Emurla 2003

20
 21-23.09  Bośnia i Herzegowina   "Sevala Mujic 2012"  
  1. Lena Emurla 2006

21  22-23.09  Bielsko-Biała Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz zawody I kroku
 
  1. Maja Sobieraj 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Karolina Korus 2004
  4. Laura Emurla 2003
  5. Oliwia Galik 2003

22 29-3O.09  Szczecin Mistrzostwa UKSów  
  1. Laura Emurla 2003


23

 

 


24

20-21.10

Lwów, Ukraina

 

 

Szuwaroczka

 

  1. Lena Emurla 2006?
  2. Laura Emurla 2003?

25

O9-1O.11 


 Kraków


Srebrny Sokół 


 
  1. Laura Emurla 2003
  2. Oliwia Galik 2003



26

 

 

 

 

 

 

 

 

27

11.11

 

 

 

 

 

 

 

 

....12

Bielsko- Biała

 

 

 

 

 

 

 

Bielsko- Biała

Turniej o Puchar Prezesa B-B

 

 

 

 

 

 

 

Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy

 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Maja Sobieraj 2006
  3. Aleksandra Biłous 2005
  4. Melisa Sokullu 2005
  5. Maja Idzińska 2005
  6. Jagoda Mól 2004
  7. Karolina Korus 2004
  8. Laura Emurla 2003
  9. Oliwia Galik 2003
  10. Jagoda Domagała 2003



  1. Lena Emurla 2006
  2. ..
  3. ..
  4. Laura Emurla 2003







 



 





2013


Katowice

     DATA      

   MIEJSCE               

                        NAZWA                 

      ZAWODNICZKI         

02-03.03    
Katowice Carramba Cup
  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Karolina Korus 2004
  4. Laura Emurla 2003
16-17.03 Kraków

Turniej w Gimnastyce Atystycznej

"Georgiew"


  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Karolina Korus 2004
  4. Laura Emurla 2003

23-24.03

Rivne

Ukraina

VIII Rhytmic Gymnastics Tournament "Pearl 2012"

 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Laura Emurla 2003
06.04

Třebíč

Czechy

Baver Cup 2013

 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Laura Emurla 2003
 13-14.04

Kraków

Wieliczka Cup

  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Laura Emurla 2003
 27-28.04  Bielsko-Biała

Ogólnopolski Turniej Beskidów

 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Laura Emurla 2003
11-12.05 Poznań

DMP kl. III i eliminacje do OOM

 

  1. Laura Emurla 2003
19.05 Katowice

Puchar Prezesa OZG

p. Ruszkowska

 

  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Karolina Korus 2004
  4. Laura Emurla 2003

08-09.06


Kraków Turniej Smoka                      
  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Karolina Korus 2004
  4. Laura Emurla 2003

22-23.06 Katowice

Indywidualne Mistrzostwa Śląska

 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Karolina Korus 2004
  4. Laura Emurla 2003
27-30.06 Łódź OOM –kl. II i III             
  1. Laura Emurla 2003

07-08.09 Katowice

Turniej Międzynarodowy

  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Karolina Korus 2004
  4. Laura Emurla 2003
21-22.09 Kraków

MMM

do lat 9                                  

 

  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Natalia Steczek 2005
20-22.09 Bośnia

Turniej Międzynarodowy

 

28-29.09  Szczecin

Zawody UKS-ów                          

 
  1. Laura Emurla 2003
05.10 Jaworzno

Turniej Międzynarodowy


  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Natalia Steczek 2005
  4. Laura Emurla 2003
  5. Karolina Korus 2004
  6. Amelia Krzemińska 2007

..................................................
12.10 Katowice

Turniej Bajkowy

  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Natalia Steczek 2005
  4. Maja Matuszyk 2005
  5. Laura Emurla 2003
  6. Karolina Korus 2004
  7. Amelia Krzemińska 2007
19-20.10 Bielsko-Biała

Turniej Towarzyski

 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Natalia Steczek 2005
  4. Karolina Korus 2004
  5. Laura Emurla 2003
  6. Amelia Krzemińska 2007
02-03.11 Węgry

Turniej Międzynarodowy

 
08-09.11 Kraków

Turniej Międzynarodowy

"Srebrny Sokół"

  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Karolina Korus 2004
  4. Laura Emurla 2003

10.11 Warszawa Otwarte Mistrzostwa Mokotowa -
15-17.11 Słowenia Międzynarodowy Turniej
  1. Laura Emurla 2003
  2. Karolina Korus 2004
  3. Lena Emurla 2006

23-24.11


Gdynia Turniej Młodości  
  1. Laura Emurla 2003

29.11-01.12 

Bielsko-Biała

Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy

 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006?
  3. Karolina Korus 2004?
  4. Laura Emurla 2003

06-08.12  Łódź

 Międzynarodowy Turniej

 

 
  1. Lena Emurla 2006
  2. Róża Kardyka 2006
  3. Karolina Korus 2004
  4. Laura Emurla 2003





 



 







2011


     

     DATA      

   

 MIEJSCE               

NAZWA                 

      ZAWODNICZKI         

1 5-6.03      

Warszawa


Turniej Międzynarodowy -    
2 12-13.03 Gdynia

I Grand Prix Polski

(Ogólnopolskie kl. I i M)

-
3 19.03 Jaworzno Indywidualno-Drużynowe Mistrz.Śląska I krok,kl.mł.                            
 
4 26-27.03 Warszawa Eliminacje do OOM i DMP kl. III
-
5 02.04 Katowice Indywidualno-Drużynowe Mistrz.Śląska kl.III,II,I i M   
6 9-10.04 Gdynia Eliminacje do OOM i DMP kl. II
-
7 15-17.04 Bielsko Biała      Ogólnopolski Turniej Beskidów  
8 6-8.05 Białystok OO Młodzieży + M. Polski Zbiorówek – juniorki -
9 11-12.06 Poznań

Puchar Prezesa PZG

(ew. klasyfikacyjne kl. I i M)

-
10 17-18.06 Kraków Turniej Międzynarodowy Laura Emurla
11 18-19.06  

II Grand Prix Polski

(Ogólnopolskie kl. I i M)

-
12 01-10.07 Katowice

Akcja Lato

                       



Lena Emurla

Maja Idzińska

Laura Emurla

Katarzyna Kapsa

Wiktoria Delegiewicz

Julia Drożdzowska

Agnieszka Nowak

Martyna Mrowiec

13 14-28.08 Miłakowo

Zgrupowanie szkoleniowe




Lena Emurla

Laura Emurla

Jagoda Domagała

14 17-18.09 Katowice

Turniej Międzynarodowy

Lena Emurla, Laura Emurla, Jagoda Domagała, Maja Idzińska, Katarzyna Kapsa
15 24.09 Bielsko-Biała

Puchar Prezesa OZG 

Lena Emurla

Maja Idzińska

Laura Emurla

Jagoda Domagała Katarzyna Kapsa

Oliwia Galik

16 1-2.10
Kraków  

 MMM

Laura Emurla

Lena Emurla

Jagoda Domagała

Maja Idzińska

17 7-9.10   Iława Indywidualno-drużynowe Mistrzostwa Polski kl. I i M
-
18 15.10
Warszawa

Otwarte Mistrzostwa Mokotowa   



Lena Emurla

Laura Emurla

19 28-30.10 Łódź Drużynowy Puchar Polski + Mistrzostwa Polski zbiorówek
-
20
4-6.11 Szczecin 

UKS Szczecin

Lena Emurla

Laura Emurla

Jagoda Domagała

21 12-13.11 Kraków      Srebrny Sokół    

 

                 


-
22 19-20.11 Gdynia Turniej Młodości

-

23 26-27.11 Jaworzno

Lena Emurla

Laura Emurla

Jagoda Domagała

Maja Idzińska

Katarzyna Kapsa

Oliwia Galik

Karolina Korus

Melisa Sokkolu

Julia Drożdżowska

Agnieszka Nowak

24 2-4.12 Bielsko-Biała Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy

Lena Emurla

Laura Emurla

25 17.12. Katowice Turniej Międzyklubowy

Lena Emurla

Laura Emurla

Jagoda Domagała

Maja Idzińska

Katarzyna Kapsa

Oliwia Galik

Karolina Korus

Melisa Sokkolu

Julia Drożdżowska

Alicja Łukasiewicz

Wiktoria Maj

Aleksandra Biłous





ZADZWOŃ

665 427 778

Konto bankowe:

ING Bank Śląski

83 1050 1214 1000 0023 1290 4929 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
© companyname

Ta strona została utworzona za pomocą 1&1 MyWebsite .