Carramba
Carramba

PUCHAR POLSKI

 

Serdecznie zapraszamy na Puchar Polski w Gimnastyce Artystycznej organizowany we wrześniu w Katowicach. Z zawodach wezmą udział juniorki i seniorki z całej Polski. Prawo startu mają zawodniczki kadry narodowej oraz po dwie zawodniczki z klubu spoza kadry.

Komunikat I PP Katowice 2017.pdf
Dokument PDF [709.5 KB]
Zgłoszenie Puchar Polski Katowice 2017.d[...]
Dokument Microsoft Word [524.5 KB]
Puchar Polski 2017 poster.jpg
Plik JPG [11.2 MB]
Harmonogram PP 2017.docx
Dokument Microsoft Word [63.0 KB]
Lista zawodniczek PP 2017.doc
Dokument Microsoft Word [187.0 KB]
TRENING PP Katowice 22.09.2017.pdf
Dokument PDF [460.1 KB]

 

ZGŁOSZONE KLUBY:

1. Pałac Młodzieży Warszawa

2. UKS Błękitna Szczecin

3. PTG Sokół Kraków

4. MKS Dąbrówka Poznań

5. SGA Gdynia

6. UKS Jantar Gdynia

7. IKS AWF Warszawa

8. UKS Diament Bobrowniki

9. SGA Bielsko-Biała

10 KSGA Legion Warszawa

11. SGAiS Olimpia Kraków

12. UKS Irina Warszawa

13. AZS Wrocław

14. KS Enea Energetyk Poznań

15. Widzew Łódź

16. MKS Kusy Szczecin

17. UKS Kopernik Wrocław

18. UKS Carramba Katowice

 

 

ZGŁOSZONE ZAWODNICZKI:

Juniorki

1. Milena Górska Pałac Młodzieży Warszawa

2. Laura Emurla Carramba Katowice

3. ... MKS Dąbrówka Poznań

4. ... MKS Dąbrówka Poznań

5. ... MKS Dąbrówka Poznań

6. Kornelia Pacholec SGA Gdynia 

7. Katarzyna Chmielewska UKS Kopernik Wrocław

8. Maja Dziechciowska PTG Sokół Kraków  

9. Aleksandra Chełmecka  PTG Sokół Kraków 

10. Wiktoria Mielec  PTG Sokół Kraków 

11.  Aleksandra Jachura PTG Sokół Kraków 

12. Zuzanna Wojewoda PTG Sokół Kraków

13. Aleksandra Janiczek  IKS AWF Warszawa

14. Izabela Kolbuszewska IKS AWF Warszawa

15. Anita Grześkowiak UKS Diament Bobrowniki

16. Victoria Kozłowska UKS Jantar Gdynia

17. Natalia Wińniewska UKS Jantar Gdynia

18. Natalia Lidzbarska UKS Jantar Gdynia

19. Wiktoria Wójtowicz UKS Jantar Gdynia 

20. Malwina Brzezińska UKS Jantar Gdynia 

21. Aleksandra Gruszka SGA Bielsko-Biała

22. Adela Gołębiewska SGA Bielsko-Biała

23. Adrianna Brzeźny SGA Bielsko-Biała

24. Michalina Nicpoń Legion Warszawa

25. Alicja Dobrołęcka Legion Warszawa

26. Joanna Suchecka SGAiS Olimpia Kraków

27. Adrianna Zamisrka UKS Irina Warszawa

28. Oliwia Skłucka UKS Irina Warszawa

29. Zuzanna Piasecka AZS Wrocław

30. Laura Osada Widzew Łódź

31. Małgorzata Daniluk MKS Kusy Szczecin

32. Patrycja Ulass MKS Kusy Szczecin

33. Monika Sroczyńska MKS Kusy Szczecin

 

 

 

Seniorki

1. Paula Mochtak Pałac Młodzieży Warszawa

2. ... Dąbrówka Poznań

3. Julia Chochół  PTG Sokół Kraków 

4. Roksana Zduniak  PTG Sokół Kraków

5. Malgorzata Romaniuk  UKS Błękitna Szczecin

6. Julia Wiśniewska UKS Jantar Gdynia

7. Urszula Janiszewska AZS Wrocław

8.  Natalia Kulig Widzew Łódź

 

 

SĘDZINY OBECNE NA ZAWODACH:

1. Anna Mulka UKS Carramba Katowice

2. Adrianna Szymańska Pałac Młodzieży Warszawa

3. Agnieszka Górska UKS Błękitna Szczecin

4. Samanta Gawor PTG Sokół Kraków

5. Joanna Pęgowska SGA Gdynia

6. Hanna Narloch UKS Jantar Gdynia

7. Aleksandra Woźniak KSGA Legion Warszawa

8. Dominika Getka UKS Irina Warszawa

9. Beata Pisarkiewicz Widzew Łódź

10. Małgorzata Cieślak MKS Kusy Szczecin

11. Marzena Sakowicz AZS Wrocław

12. Anna Dusza / Zuzanna Sokalska SGA Bielsko-Biała

13. Karolina Komarnicka Energetyk Poznań

 

ZADZWOŃ

665 427 778

Konto bankowe:

ING Bank Śląski

83 1050 1214 1000 0023 1290 4929 

 

W UKS Carramba

TYLKO WYKWALIFIKOWANA KADRA TRENERSKA !!!

mgr Anna Mulka

mgr Anna Siwczyk

mgr Patrycja Wojtaszak

Natalia Karakoz

psycholog Maria Bober

pedagog instr Renata Kończyk

Tatiana Ryndina

instr Kamil Grzybowski

masażysta Mariusz Grim

pomocnik trenera Natalia Hummer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
© companyname

Ta strona została utworzona za pomocą 1&1 MyWebsite .