Uczniowski Klub Sportowy Carramba Uczniowski Klub Sportowy                Carramba  

Sponsorzy:

 

 

 

 

 

UKS CARRAMBA informuje , że jest organizatorem

PUCHARU PREZESA OZG w Gimnastyce Artystycznej.

 


TERMIN :                    sobota 09.06.2012

MIEJSCE :                  Hala Sportowa KOLEJARZ Katowice, Alfreda 1

WYŻYWIENIE:          cena: 15 zł -obiad w czasie zawodów -zamówienie na obiad obliguje

do opłacenia zamówionej ilości obiadów, proszę o podanie danych do faktury


 

 

       Kategoria

przybór

uwagi

I

2006

 

Taneczny

PZG

II i III

2004 i 2005

 

Taneczny

PZG

IV

2003

Taneczny, skakanka

PZG

 

 

 

 

V

2002

Taneczny + S + O/P

PZG

 

VI

2001

S + O + P

PZG

 

 

 

 

VII

2000

S + O + W

PZG

 

 

 

 

 

1999, 1998, 1997

O + P + M

PZG

VIII

 

 

 

 

 

 

 

  • KAŻDY KLUB ZGŁASZA MINIMUM 1 SĘDZINĘ!
  • ZGŁOSZEŃ ZAWODNICZEK ORAZ ZAWÓWIEŃ NA OBIADY BĘDĄ PRZYJMOWANE DO 11.05.2012 r.
  • KARTY UKŁADÓW BĘDĄ PRZYJMOWANE DO 01.06.2012 r.  ( po 8 x przybory, 6 x taneczny)
  • KLUBY SPOZA OKRĘGU ŚLĄSKIEGO MAJĄ PRAWO ZGŁOSIĆ MAX 6 ZAWODNICZEK (1 lub 2 w kat)
  • NA ODPRAWIE MANDATOWEJ NALEŻY DOSTARCZYĆ LICENCJE ZAWODNICZE Z AKTUALNYM HOLOGRAMEM, WAŻNYMI BADANIAMI LEKARSKIMI ORAZ UBEZPIECZENIE NW UCZESTNIKÓW KULTURY FIZYCZNEJ Z IMIENNĄ LISTĄ UBEZPIECZONYCH ZAWODNICZEK
  •  WRĘCZENIE NAGRÓD WSZYSTKICH KATEGORII ODBĘDZIE SIĘ PO ZAWODACH.

 

 

 

 

KOMISJA SĘDZIOWSKA:

  1. Natalia Miklis
  2. Anna Dusza
  3. Izabela Sojka
  4. Beata Golda
  5. Anna Mroczek
  6. AleksandraMrzygłód
  7. Mirosława Pienta
  8. Katarzyna Borgiasz
  9. Ewa Wądołowska
  10. Anna Różańska
  11. Ewelina Żurek

 

Anna Rzyman

 

 

ZGŁOSZONE KLUBY:

  1. SGA - BIELSKO-BIAŁA
  2. SGA PASJA- BIELSKO-BIAŁA
  3. UKS DĄB – KATOWICE
  4. MCKiS-JAWORZNO
  5. OLIMPIA KRAKÓW
  6. MKS KRAKÓW
  7. SOKÓŁ KRAKÓW
  8. UKS CARRAMBA - KATOWICE

 


                                                                                                                                                                                             

 

ZGŁOSZONE ZAWODNICZKI:

 

UKS CARRAMBA

  1. Lena Emurla 2006
  2. Maja Sobieraj 2006
  3. Julia Drożdżowska 2006
  4. Maja Idzińska 2005
  5. Melisa Sokullu 2005
  6. Aleksandra Biłous 2005
  7. Karolina Korus 2004
  8. Jagoda Mól 2004
  9. Laura Emurla 2003
  10. Oliwia Galik 2003
  11. Jagoda Domagała 2003 

    16 obiadów


    SGA BIELSKO-BIAŁA
    1. Polaczek Natalia 2005
    2. Kwaśny Kinga 2005
    3. Dajda Oliwia 2004
    4. Pasieka Weronika 2003
    5. Gołębiewska Adela 2003
    6. Gawlińska Maja 2003
    7. Brzeżna Adrianna 2003
    8. Gałuszka Maja 2002
    9. Gruszka Aleksandra 2002
    10. Czak Marta 2002
    11. Biernat Angelika 2001
    12. Martyniak Wiktoria 2001
    13. Biesok Marzena 2001
    14. Pilch Magdalena 2000
    15. Stettner Karolina 2000
    16. Ostrowska Woktoria 2000
    17. Laszczak Olga 2000
    18. Ochman Karolina 2000
    19. Szatan Adrianna 1999
    20. Hyrlik Monika 1999
    21. Derus Julia 1999
    22. Kruczek Zuzanna 1998
    23. Popek Zuzanna 1998

      25 obiadów

      

SGA PASJA BIELSKO-BIAŁA

  1. Lilia Karcz 2006
  2. Marta Płachecka 2006
  3. Emilia Lasatowicz 2005
  4. Martyna Kurasik 2003
  5. Kamila Kłosowicz 2002
  6. Paulina Pietras 2001

7 obiadów

 

 

PTG SOKÓŁ KRAKÓW

  1. Weronika Abratańska 2006
  2. Tatiana Ryżko 2006
  3. Podsiadło Alicja 2004
  4. Dyrdał Dominika 2004
  5. Berniak Weronika 2002
  6. Chełmecka Aleksandra 2002
  7. Fryc Natalia 2000
  8. Hojda Alicja 2000

9 obiadów

 



 OLIMPIA KRAKÓW

  1. Prażmowska-Bąbka Aleksandra 2004
  2. Krzanowska Kamila 2003
  3. Adamowicz Klaudia 2003
  4. Brosch Agnieszka 2003
  5. Pudlik Zuzanna 2001
  6. Chochół Julia 2001
    8 obiadów

    MKS KRAKÓW
    1. Maja Dziechciowska  2002
    2. Olga Zielińska  2002
    3. Ala Kowalczyk 2001
    4. Angelika Śmiałek 2000
    5. Karolina Dziubek 1999
    6. Roksana Zduniak 1998
    7. Aleksandra Gut 1998
    8 obiadów 
     
    UKS DĄB
    1. Pełka Oliwia 2006
    2. Lambregs Konstancja 2005
    3. Jagła Martyna 2004
    4. Bańczyk Maja 2004
    5. Stebel Wiktoria 2004
    6. Kabis Agata 2004
    7. Divis Paola 2004
    8. Pienta Karolina 2004
    9. Sok Joanna 2004
    10. Szczyrba Aleksandra 2004
    11. Matysek Emilia 2004
    12. Pawlik Aleksandra 2004
    13. Bauch Agata 2004
    14. Karaszewska Julia 2003
    15. Filipowicz Emilia 2003
    16. Boba Roma 2003
    17. Wites Zuzanna 2003
    18. Turosińska Martyna 2003
    19. Szlachtra Wiktoria 2003
    20. Chmielowska Ada 2003
    21. Bartoszek Magda 2003
    22. Klepek Edyta 2002

    23. Wisniewska Martyna  2002
    24. Zając Wiktoria 2002
    25. Korzekwa Karolina 2002
    26. Śliwieńska Julia 2002
    27. Kupka Marzena 2000
    28. Maria Mazur 2000
    29. Dębska Kasia 2000
    30. Kinga Łuczak PK

 obiadów 

 

MCKiS JAWORZNO

  1. Jurkiewicz Liwia 2006
  2. Zarzycka Kamila 2005
  3. Kulon Zuzanna 2004
  4. Bogacka Julia 2004
  5. Domagała Julia 2004
  6. Schwartz Jesicca 2001
  7. Chrapek Natalia 2000
  8. Agata Trzetrzelewska 2002
  9. Alicja Guja 2002
  10. Tatiana Sysak 2002
  11. Milena Czak 2003
  12. Zuzanna Gołas 2001

obiadów